Cephe Giydirme Sistemleri

Cephe Giydirme Sistemleri

Cephe Giydirme Sistemleri

Cephe Giydirme Sistemleri, çeşitli taşıyıcı tip binalarda, binanın dış yüzünün alüminyum malzemeden kullanılan ana ve ara taşıyıcı elemanların dayanıklı ve fonksiyonel bir şekilde bir araya getirilmesi, cam, kompozit levha veya alüminyum levha gibi yapı malzemeleri ile bütünleştirilmesidir.

Dış Cephe giydirme, yapı ve inşaat sektörünün en fazla kullandığı yöntemlerden birisidir. Dış cephe kaplamasını giydirme cephe olarak kullanılmaktadır.

Alüminyum Kompozit Dış Cephelerde rutubetten, kinetik enerjiden, gürültüden, güneş ışınlarından ve zararlı etkilerden korunursunuz. Alüminyum dış cephe kaplamalarda kullanılan paneller estetik, hafif, dayanıklı, çevreci ve fonksiyonel olmasının yanı sıra bakım maliyeti çok azdır. Ses ve ısı yalıtımı ile birlikte enerji tasarrufu sağlar.

Alüminyum Dış Cephe Kaplama sistemlerde teknik faydalara ek olarak estetik bir görünüm vardır. Hızlıca montajlanabilir.

Dış Cephe Kaplama - Dış Cephe Giydirme

Dış Cephe Kaplama, Kompozit Dış Cephe, Cephe Giydirme, Cephe Kaplama, Kompozit Dış Cephe, Alüminyum Dış Cephe kısaca Cephe Giydirme Sistemleri güneş, yağmur/kar, sıcak ve soğuğa karşı ilk savunma hattını oluşturur ve böylece iç mekanda daha dengeli, daha konforlu bir ortam yaratır. Dış cephe kaplama malzemesi ve stili ayrıca binanın güzelliğini artırabilir. 

Kompozit Cephe Kaplama - Kompozit Kaplama

Kompozit Cephe Kaplama, Kompozit Kaplama, Bina Cephe Giydirme,  çeşitli taşıyıcı tip binalarda, binanın dış yüzünün alüminyum malzemeden kullanılan ana ve ara taşıyıcı elemanların dayanıklı ve fonksiyonel bir şekilde bir araya getirilmesi, cam, kompozit levha veya alüminyum levha gibi yapı malzemeleri ile bütünleştirilmesidir.

wp icon