Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama

Alüminyum

Alüminyum, inşaatlarda çok sık kullanılan bir dayanıklı bir metaldir. Özellikle kapı, pencere, giydirme cephe gibi uygulamalarda, sağlamlığı, dayanıklılığı ve estetik yönden üstün özellikleri nedeniyle tercih edilen başlıca malzeme olmuştur.

 

Alüminyum Doğrama

 

Alüminyum Doğrama sistemleri cephe sisteminiz taşıyan ana yapılarda, pencere ve kapı sistemlerinde geniş bir kullanım alanını teşkil etmektedir. Alüminyum Doğrama Sistemleri fiyat, dayanıklılık ve hafiflik özellikleriyle birlikte dayanıklılığı ile de muadillerine oranla fark oluşturmaktadır.

 

Neden Alüminyum Doğrama Kullanmalıyım?

 

1. Alüminyum doğrama uzun ömürlüdür; hava koşullarına ve korozyona karşı dayanıklıdır. Doğal korozyon (oksitlenme) önleyici kaplaması bulunmaktadır. İstenilen yüzey görünümünün elde edilmesini sağlar. Ortalama bir alüminyum doğrama penceresinin ömrü 40 yıl civarıdır. Alüminyum doğrama yüksek ve düşük sıcaklıklarda özelliklerini muhafaza eder.

2. Alüminyum doğrama çerçeveler geniş açıklıklara izin verir; Dar ve uzun kasalar geniş cam demektir. Ahşap ve plastik doğramalarla sınırlı boyutlarda üretilebilirken Alüminyum doğrama pencereler ile geniş ürünler üretilebilir. Dükkan vitrinleri, Fransız balkon, geniş sürme alüminyum katlanır kapılar ve birçok alanda Alüminyum doğrama doğramalar güvenle kullanılabilir.

3. Alüminyum doğramanın bakımı kolaydır, çevrecidir. %100 geri dönüşümlü, doğal ve çevrecidir. Olası bir yangın esnasında zehirli gaz oluşturmaz. Yangın yönetmeliğine uygun üretilir.

4. Alüminyum doğrama muhteşem bir şekilde ısı yalıtımı sağlar. Pencerelerde kullanılan Alüminyum doğrama profiller termal olarak bölümlere ayrılır. Alüminyum doğrama profillerde ısı yalıtımı sağlayan bariyerler birbirinden ayrıdır. Bu da ısı yalıtımı sağlar.

5. Alüminyum doğrama profillerin zengin bir renk kartelası mevcuttur. Yeryüzünde ne kadar renk varsa hepsi alüminyum doğrama profillere kolaylıkla uygulanabilir.

6. Alüminyum doğramaları cephe giydirme, cephe kaplama, dış cephe kaplamasında, dış cephe giydirmede, cephe giydirme sistemlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

wp icon