Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon

Cam Balkon, tekerli sistem içerisinde camın uygun hareket edilebilmesi ve açılıp katlanıp istenildiği biçimde hareket edilmesi için tasarlanmış olan bir sistemdir. Görsel olarak şık ve kaliteli durmakla birlikte kullanışlı ve işlevsel bir yapıya sahiptir.

Neden Cam Balkon Kullanmalıyım?

Cam Balkon kullanışlı, konforlu ve daha ferah balkonlar oluşturabilmek için en güzel tercihtir. Evin mimari yapısına herhangi bir şekilde zarar vermeyerek, aksine değer katacak kaliteli bir sistemdir. Kullanım kolaylığı sunar ve daha geniş bir hacim yaratır. Dış ortamdan gelebilecek polen, zararlı hayvan, gürültü ve toz gibi istenmeyenleri ortadan kaldırır ve yaşam alanınıza daha temiz bir ortam sunar. Güçlü yalıtım sistemi sayesinde yüksek sesten korunursunuz. Ses yalıtımının ile birlikte ısı yalıtımı ile de kış aylarında ve yaz aylarında iç dış ortam dengesini en iyi şekilde sağlayarak daha yaşanılır bir balkon hazırlar.

Isıcamlı Cam Balkon

Isıcam özelliği bulunan camlar kullanılarak hazırlanmış cam balkon sistemleridir. Isıcamlı cam balkonlar, diğer cam balkon modellerine oranla daha fazla özelliği sahiptir. Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden ısıcamlı cam balkon, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunmaktadır.

Cam Balkon Perde

Evler, ofisler, restaurantlar, cam balkonlar ve kış bahçeleri gibi bir çok mekanda kullanılabilen perde sistemidir. 2 cm eninde ki özel yapım kumaşların pile şeklindeki ipler aracılığı ile katlanarak toplanması sonucunda yukarı aşağı hareket eden perde sistemidir. Dekoratif görünümü, fonksiyon ve basit kullanımı ile ön plana çıkan perde sistemimiz istenilen seviyede durdurulabilmektedir. Bir çok özelliği ve avantajları ile diğer perde modellerinin çok üstünde olan perdenin, son dönemlerde kullanım sıklığı artış göstermektedir. Katlanabilir tüm cam paneller ile uyumludur. Camla birlikte hareket eder. Renk Seçenekleri mevcuttur.

wp icon