Strüktürel Kapaklı Ve Yarı Kapaklı Giydirme Cepheler

Strüktürel Kapaklı Ve Yarı Kapaklı Giydirme Cepheler

Strüktürel Kapaklı Ve Yarı Kapaklı Giydirme Cepheler

Strüktürel Kapaklı Ve Yarı Kapaklı Giydirme Cepheleri, farklı derinliklere sahip olan griyaj profilleri ile geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan bir sistemdir. Sadece yatay ve dikey kapılardan oluşan bu sistem ısı yalıtımsız olarak uygulanır. Dışarıdan bakıldığında camlar bir çerçeve içersin de gibi görünür. Silikon cephedekinden farkı bu camlar üzerine gelen alüminyum profillerin kapak gibi görünmesidir. Cephede kanat açılmak istendiğinde özel dizayn profillerle dışardan algılanamayacak şekil de gizli kanat uygulaması gerçekleştirilir. Düz, yuvarlak ve badem şeklindeki kapak seçenekleriyle binanıza ayrı bir renk getirir. Optimum statik değerler sağlanabilmektedir. Profiller dizaynı sayesinde bütün taşıyıcılar hem düşey hem de yatay olarak kullanılabilmektedir.

Yarı kapaklı giydirme cephe sistemlerinde; düz, açılı, badem ve küt badem kapak gibi farklı uygulama seçenekleri de bulunur. Sistem su ve toza direncine karşı son derece dayanıklıdır. Sızdırmazdır. Cephe sisteminin gövde genişliği yapının geometrisine göre değişkenlik gösterir. Tek yönde doğrusal çizgiler şekilde döşendiğinde yapıya estetiklik kazandırır.

Dışarıdan bakıldığında camlar bir çerçeve içersin de gibi görünür. Silikon cephedekinden farkı bu camlar üzerine gelen alüminyum profillerin kapak gibi görünmesidir. Cephede kanat açılmak istendiğinde özel dizayn profillerle dışardan algılanamayacak şekil de gizli kanat uygulaması gerçekleştirilir. Düz, yuvarlak ve badem şeklindeki kapak seçenekleriyle binanıza ayrı bir renk getirir. Optimum statik değerler sağlanabilmektedir. Profiller dizaynı sayesinde bütün taşıyıcılar hem düşey hem de yatay olarak kullanılabilmektedir.

wp icon