Güneş Kırıcı Sistemler

Güneş Kırıcı Sistemler

Güneş Kırıcı Sistemler

Güneş Kırıcı Sistemler, binaya gelen direkt güneş ışınlarının engellenmesinde etkili bir yöntemdir. Güneş Kırıcı Sistemler, her türlü cephe kaplama sistemlerine entegre edilebilirler. Direkt gelen güneş ışınlarından koruyan güneş kırıcı sistemler gün ışığının en verimli şekilde kullanılmasını da sağlar.

Güneş Kırıcı sistemler, güneş enerjisini daha verimli kullanmak ve gerektiğinde ise gölgelik alan tedarik etmek amacıyla üretilmektedir.

Model olarak da zengin içeriğe sahiptir. Sabit ve hareketli çeşitleri de vardır.

Hareketli Güneş Kırıcı Sistemler

Hareketli Güneş Kırıcı Sistemi, projenizde hem estetik hem de fonksiyonel çözümleri bir arada sizlere sunmaktadır. Hareketli Güneş Kırıcı Sistemi, cepheye raylar vasıtasıyla bağlanarak, yataylarda hareket etme kabiliyetine ulaşır. Panellerin cephedeki bu hareketi, güneş ışınlarının istenilen noktada kontrol edilebilmesine olanak verir. Aynı zamanda panel içinde konumlandırılan güneş kırıcı yapraklar düşeyde istenilen açıda manuel ya da otomatik olarak hareket edebilmektedir. Her iki yönde hareket olanağı bulunan paneller sayesinde güneş ışınlarını kırmada maksimum performansı yakalar. Hareketli Güneş Kırıcı Sistemi, dış hava koşulları ile korozyona dayanımlı, hafif ve uzun ömürlü olan alüminyum profillerinde oluşmaktadır. İsteğe göre yüzey işlemi; eloksal, veya elektrostatik toz boya ile istenilen renk elde edilebilir ve projelerinizde sıradışı çözümler sunarak projelerinize artı değer katar.

wp icon